Çfarë po ndodhë tek Juve, Agnelli kritikon rëndë yllin e skuadrës!

Situatë aspak e mirë po vërehet javëve të fundit tek skuadra e Juventusit dhe tashmë Andrea Agnelli duket se e pohuar plotësisht këtë lajm.

Presidenti i kësaj skuadre tashmë ka kritikuar ashpër Paolo Dybalan duke i thënë atij se tashmë klubi i tij i ka bërë një ofertë të re atij për të rinovuar kontratën.

Dybala ka kërkuar një pagë prej 20 milionë eurosh në sezon mirëpo Agnelli kësaj kërkese iu përgjigjë duke deklaruar se nëse do e aprovonte një gjë të tillë atëherë do të ishte një nënçmim i tifozëve të kësaj skuadra në situatën që tani gjindet ky klub tash e disa muaj, shkaku i krizës ekonomike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here