Derbi i Milanos zhvendoset në merkato!

Inter dhe AC Milan derbin e tyre kanë vendosur që momentalisht ta zhvendosin në merkato ku bëhet fjalë për shërbimet e futbollistit të Atalantas, Papu Gomez, raporton kështu Calcio Mercato.

32 vjeçari pritet që të largohet këtë sezon nga skuadra e Atalantas pasi raportohet se ka prishur raportet me trajnerin e kësaj skuadre, Gian Piero Gasperini.

Gomez gjithashtu është i kërkuar edhe nga skuadra të MLS, mirëpo duket se karrierën do ta vazhdojë tek njëra prej skuadrave të Milanos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here