E ardhmja e Donnarummas në pikëpyetje!

Agjenti i Gianluigi Donnarummas deklaroi se një e ardhme e ndritur është duke e pritur portierin e Milanit, por nuk e ceku në qoftë se do të vazhdojë karrierën tek Rossonerët.

Duke folur për Sky Sport Italy ai deklaroi:” E ardhmja e tij është e ndritur. A do të jetë ‘me diell’ tek Milan? Diell ka gjithkund dhe kjo gjë është shumë e rëndësishme”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here