Aurier pranë rinovimit me Tottenham!

Serge Aurier është shumë pranë rinovimit të kontratës me skuadrën e Tottenham, raporton Football Insider.

27 vjeçari është përfolur shumë për një transferim tek Spartak Moscow gjatë afatit të verës por vendosi që të vazhdojë akoma tek Spurs.

Aurier tashmë ka hyrë në 18 muajt e fundit të kontratës së tij me Tottenham dhe skuadra londineze po planifikon ti rinovojë kontratën atij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here