Conte në ofenzivë, gati blerja e sulmuesit të ri!

Merkatoja e Interit mund të vazhdojë përsëri duke blerë edhe një sulmues të ri për të siguruar një përkrahës në sulm për Romelo Lukakun dhe në këtë listë tashmë janë dy emra.

Marotta tashmë ka zgjedhur objektivat e tij dhe bëhet fjalë për Simone Zaza dhe Kevin Lasagne.

Zaza që aktualisht ëshë pjesë e skuadrës së Torinos mund të bëhet Neroazzur për një shifër prej 7 milionë eurosh gjatë muajit janar.

Ndërsa Lasagne që është pjesë e skuadrës së Udineses kap një vlerë prej 10-12 milionë eurosh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here