De Vrij do rinovojë deri në 2025 me Interin!

Inter është gati për ti ofruar një kontratë të re mbrojtësit të tyre Stefan de Vrij deri në vitin 2025, raporton kështu FC Inter News.

Pavarësisht zërave për një transferim tek Liverpool dhe Manchester United, 29 vjeçari holandez ka vendosur që ti mbyllur gojën të gjithë zërave që flasin për largimin e tij nga San Siro dhe do vazhojë të qëndrojë edhe për plot 5 sezone.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here