Conte e dëshiron me çdo kusht, Inter transferon yllin e PSG në janar

Antonio Conte ka kërkuar përforcime nga drejtuesit në merkaton e janarit dhe objektivi kryesorë është Leandro Paredes.

Todofichajes, raporton se Pierro Ausilio është takuar me Leonardon për të biseduar rreth transferimit të Paredes në merkaton e janarit.

Argjentinasi nuk bën pjesë në planet e Tuchel dhe dëshiron largimin nga Parisi. Vlera e Paredes është 20 milionë euro, ndërsa Neroaxurët do të tentojnë ta ulin këtë shifër.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here