Napoli synon transferimin e Moron nga Betisi

Napoli përsëri për shopping te Betisi.

Pas suksesit me Fabian Ruiz, Napoli synon një tjetër transferimin nga Betisi dhe kësaj rradhe bëhet fjalë për Loren Moron.

Napoletanët janë në kërkim të një qendërsulmuesi dhe e shohin spanjollin si përforcimin ideal.

Për transferimin e Moron, Napoli do të duhet të paguaj 15 milionë euro, ndërsa bisedimet pritet të fillojnë së shpejti.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here