Zidane beson se Ramos do të qëndrojë te Reali

Zinedine Zidane beson se Sergio Ramos do të qëndrojë në Madrid.

Sergio Ramos është njëri nga lojtarët më të përfolur kohët e fundit, pasiqë kontrata e tij me Realin skadon në fund të sezonit.

Ramos dhe Perez nuk kanë arritur ende marrëveshje për rinovimin e kontratës, mirëpo Zidane beson se spanjolli do të qëndrojë në Santiago Beranbeu.

Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Eibarin Zidane u pyet për të ardhmen e Ramos, ndërsa ai u përgjigj:”Besoj se Ramos do të qëndrojë te Reali edhe për shumë vite”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here