Messi tek Inter!

Ylli i Barcelonës nuk e përjashton mundësinë e një transferimi të mundshëm tek skuadra e Interit.

Lionel Messi është i gatshëm për të konsideruar një mundësi për tu transferuar tek skuadra zikaltër teksa kontrata e tij me Barcelonën po shkon pranë skadimit.

Paris Saint Germain dhe Manchester City deri më tash kanë qenë skuadrat favorite për transferimin e tij mirëpo tashmë nuk duhet të nënvlerësohet as opsioni i Interit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here