Ronaldon me Juven mposhtë prapë Real Madridin!

Juventus dhe Cristiano Ronaldo tashmë ka filluar të shndërrohet në një makth për skuadrën e Real Madrid.

Kjo për faktin se qysh prej transferimit të portugezit tek Zonja e Vjetër tashmë shumë futbollistë të talentuar po e pëlqejnë idenë për të qenë pjesë e kësaj skuadre duke lënë anash Real Madridin.

Këtë gjë pritet ta bëjë edhe Eduardo Camavinga i cili pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga Zinedine Zidane mirëpo duket se Zonja e Vjetër do të ketë mundësinë për të shtënë në dorë talentin 18 vjeçar të Rennes.

Ky janar ose vera e ardhshme priten të jenë deçizive për talentin francez pasi skuadra e re me shumë gjasa tashmë duket se do të jetë Juventusi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here