Alarm tek Inter, Lukaku ‘tradhëton’ Interin!

Merkatoja e janarit për Interin ka shumë mundësi që mund të shndërrohet në një makth të vërtetë pasi Romelu Lukaku mund të lërë Neroazzurët për tu transferuar tek Tottenham.

15 gola në 18 takime kanë bërë që belgu të shndërrohet në një lider të padiskutueshëm për skuadrën e Antonio Contes.

Mauricio Pochettino i cili pritet të marrë detyrën e trajnerit të skuadrës franceze të PSG ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të transferojë gjatë këtij janari Harry Kane.

Nëse ofrohen 120 milionë euro atëherë Jose Mourinho pa hezitim do të ofrojë 100 milionë euro për Interin dhe vështirë se kjo ofertë do të refuzohej nga zikaltërit për shkak të vështirësive financiare.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here