Atalanta, Gomez drejt La Ligas!

Papu Gomez mund të largohet jo vetëm nga Atalanta por edhe nga Serie A për një ofertë me vlerë 15 milionë euro.

Gomez pritet që të jetë një temë e nxehtë gjatë janarit pasi tashmë përveç Milanit dhe Interit në garë ka hyrë edhe një skuadër spanjolle.

Bëhet fjalë për Valencian e cila ka shprehur interesim të madh për shërbimet e tij dhe është e gatshme që të ofrojë shumën prej 15 milionë eurosh që kërkojnë drejtuesit e Atalantas për ta lënë atë të lirë të largohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here