Spurs synojnë marrëveshje ndryshe për Parrott!

Tottenham raportohet se është gati për ti ofruar një kontratë të re huazimi për Troy Parrott me kusht që të ndalë qëndrimin e tij tek skuadra e Millwall, raporton Football Insider.

Spurs synojnë që të rikthejnë në skuadër 18 vjeçarin para se ta dërgojnë tek ndonjë skuadër tjetër gjatë sezonit të ardhshëm.

Tottenham më herët e dërguan në huazim Jack Clarke tek skuadra e Leeds dhe më pas e rikthyen më herët për ta dërguar pastaj tek Queens Park Rangers.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here