E konfirmuar: Një tjetër yll i Juventusit pozitiv me Covid

Andrea Pirlo humbet një tjetër yll për ndeshjet e rradhës.

Juventus ka konfirmuar se Matthijs de Ligt ka rezultuar pozitiv me Covid.

Para ndeshjes me Milanin, pozitiv rezultuan Juan Cuadrado dhe Alex Sandro, të cilët munguan në derbi.

Juventus ka bërë të ditur se Matthijs de Ligt është pozitiv me Covid dhe është futur menjëherë në izolim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here