Formacionet zyrtare: Manchester United – Watford

  Manchester United dhe Watfordi do të përballen në kudër të 1/16 së finales në FA Cup.

  Të dy skuadrat tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 21:00 në Old Trafford.

  Djajtë e Kuq  do të kërkojnë që të kalojnë në 1/8 e finales, derisa kanë përballë një kundërshtar që di shumë shpesh të bëjë befasi.

  Watfordi nuk do e lejojë aq lehtë eliminimin e tyre dhe do të kërkojë të jap më të mirën ndaj Djajve të Kuq.

  Manchester United: Henderson, Williams, Tuanzebe, Bailly, Telles, McTominay, Donny, Mata, Lingard, James, Greenwood.

  Watford:Bachmann, Navarro, Sieralta, Troost-Ekong, Masina, Sarr, Chalobah, Hughes, Zinckernagel, Joao Pedro, Gray.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here