Rikthehet ai miq, Messi shënon dy supergola ndaj Granadës (VIDEO)

Barcelona ka gjetur golin e dytë në ndeshjen kundër Granadas. Ekipi katalanas gjeti golin e dytë me anë të Leo Messit.

Kapiteni dërgoi topin në rrjetë në minutën e 36′. Një gol eksperti dhe mjaft i bukur, argjentinasi e dërgoi topin në trekëndëshin e portës duke shkundur rrjetën për 0-2.

Argjentinasi shënoi edhe të tretin nga gjuajtja e lirë në minutën e 42‘.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here