Manchester United dhe Real Madrid në betejë për Demir!

Djajtë e Kuq dhe Los Blancos dëshiron adoleshentin e talentuar.

Manchester United dhe Real Madrid po përgatiten për të dueluar në merkato për 17 vjeçarin e talentuar të Rapid Viennas, Yusuf Demir, raporton Defensa Central.

17 vjeçari është duke tërhequr interesim të madh nga shumë skuadra të mëdha europiane ku dy skuadrat nga Old Trafford dhe Santiago Bernabeu janë gati për të blerë shërbimet e tij.

Skuadra austriake duket e pafuqishme që të ndalojë largimin e tij nga kjo skuadër por vetëm se do të kërkojë që të përfitojë një shumë të konsiderueshme parash nga largimi i tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here