Inter huazon Espositon!

Inter ka vendosur që të huazojë talentin e saj Sebastian Esposito tek skuadra e Venezias për shkak të pamundësisë që të jetë i rregullt në formacion e Antonio Contes, raporton Gianluca DiMarzio.

18 vjeçari në pjesën e parë të këtij sezoni ka qenë pjesë e skuadrës së SPAL dhe këtë fat pritet që ta ketë edhe në pjesën e mbetur të këtij sezoni.

Raporti detajon se tashmë bisedimet mes dy palëve janë në nivel të avancuar dhe pritet arritja e një marrëveshjeje shumë shpejt dhe duket se Venezia do të jetë skuadra e cila do të vazhdojë pjesën e mbetur talenti i zikaltërve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here