Zhbllokohet sfida, Kulusevski shënon ndaj Genoas (VIDEO)

    Dejan Kulusevski ka zhbllokuar sfidën mes Juventusit dhe Genoas në minutën e dytë.

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here