Neymar në bisedime me PSG për një kontratë të re!

Sky Sports ka raportuar se Neymar mësohet se ka filluar bisedime me skuadrën e Paris Saint Germain për një rinovim tjetër të kontratës.

Kampionët francezë janë të vendosur për një rinovim tjetër të kontratës me brazilianin pasi kontrata e tij aktuale skadon në vitin 2022 dhe këtë gjë kërkojnë ta shtyejnë drejtuesit të paktën edhe pëe dy vite.

Neymar aktualisht është shumë i lumtur aktualisht tek Paris Saint Germain dhe ka shënuar 10 gola në 13 ndeshje të këtij sezoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here