Tottenham mund të anulojë kontratën e Rose!

Tottenham mund të vendosë për të anuluar kontratën që ka me mbrojtësin e saj Danny Rose, raporton talkSPORT.

Rose nuk ka luajtur në asnjë ndeshje këtë sezon për skuadrën e Tottenham prej momenti kur trajneri Jose Mourinho vendosi që atë ta largojë nga skuadra e Premier League dhe Europa League gjithashtu.

30 vjeçari në rast se kontrata i anulohet atëherë nuk do ta ketë problem për të gjetur një skuadër të re pasi atë po e kërkon me ngulm West Brom.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here