Zyrtare: Mbërrin në Milano transferimi i parë!

Skuadra e Milanit ka arritur që të zyrtarizojë transferimin e parë për këtë afat kalimtar.

Bëhet fjalë për mesfushorin e skuadrës së Torinos, Soualiho Meite i cili pritet të transferohet në Milano pas deklaratave që dha për Sky Sport ku e pranoi edhe vetë që ka biseduar me Franck Kessie.

‘Milani është në vendin e parë dhe duhet që të qëndrojë akoma aty’- deklaroi mesfushori nga Bregu i Fildishtë.

Tashmë Meite po flet sikur një futbollist i Milanit dhe transferimi i tij duket se nuk do të vonohet edhe shumë gjatë.

Të hënën nuk do të ishte aspak çudi në qoftë se do ta shihnim në stol kundër Cagliarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here