Zhbllokohet derbi: Vidal shënon ndaj Juventusit (VIDEO)

Arturo Vidal ka zhbllokuar derbin mes Interit dhe Juventusit duke shënuar një gol me kokë në minutën e 12-të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here