E turpshme, gjesti i ulët i Contes ndaj drejtuesve të Juventusit! (VIDEO)

Trajneri i Interit, Antonio Conte nuk ka arritur që ta mbajë nën kontroll nervozizmin e tij dhe ka ofenduar ulët drejtuesit e Juventusit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here