Bernat në radarët e Barcelonës!

Ylli spanjoll mund të përfundojë më herët seç pritej aventurën tek Paris Saint Germain.

Barcelona mund të ndërmarrë ndonjë aksion për transferimin e Juan Bernat në qoftë se spanjolli vendos që të mos rinovojë kontratën me PSG, raporton L’Equipe.

27 vjeçari këtë sezon ka humbur shumicën e ndeshjeve për shkak të dëmtimeve dhe tashmë kampionët e Francës nuk janë të vendosur për të rinovuar ose jo me të.

Për këtë arsye Ronald Koeman kërkon të shfrytëzojë këtë mundësi dhe ta sjellë atë në Camp Nou.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here