Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Chelsea

Atletico Madridi dhe Chelsea do të zhvillojnë ndeshjen e parë në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Colchoneros dhe Blutë e Londrës kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 21:00 në stadiumin ‘Arena National’ në Bukuresht.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak, Llorente, Savic, Felipe, Hermoso, Correa, Koke, Saul Niguez, Lemar, Felix, Suarez.

Chelsea: Mnedy, Azpilicueta, Christensen, Rudiger, Alonso, Kovacic, Jorginho, Mopunt, Hudson-Odoi, Werner, Giroud.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here