Mourinho bën gati valixhet, Tottenham ka gjetur trajnerin e ri

Aventura e Jose Mourinhos te Tottenham drejt fundit.

Sipas raportimeve të fundit nga mediat angleze, Tottenham planifikon ta shkarkojë Jose Mourinhon.

Portugezi e nisi mirë aventurën me Spurs, mirëpo tani Tottenham ka rënë në pozitën e nëntë.

Mediat angleze, shkruajnë se drejtuesit e kanë gjetur trajnerin e ri dhe bëhet fjalë për Julian Nagelsmann.

Gjermani po bën një punë të shkëlqyeshme te Leipzigu dhe Spurs e shohin atë si trajnerin ideal.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here