PSG dhe Chelsea në ndjekje të Pjanic!

Mesfushori i Barcelonës po kërkohet në Francë dhe Angli.

Mesfushori i katalanasve, Miralem Pjanic tashmë është shndërruar në një objektiv të rëndësishëm për skuadrat e Chelseas dhe Paris Saint Germain, raporton Le10Sport.

Me një sezon që rezultoi i dështuar për shkak se nuk arriti asnjëherë të sigurojë një vend titullari tek skuadra e Koeman për boshnjakun tashmë e vetmja mundësi është një transferim në Ligue 1 ose Premier League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here