Real Madrid shfaqë interesim për Isak!

Sulmuesi suedez është duke impresionuar me paraqitjet e tij në EURO 2020.

Real Madrid tashmë është duke shfaqur interesim për sulmuesin suedez të Real Sociedad, Alexander Isak, raporton AS.

21 vjeçari sezonin e fundit shënoi 17 gola në La Liga dhe në këtë europian po shfaqë aftësitë e tij dribluese dhe të shpërndarjes së lojës tek Suedia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here