Galatasaray ofertë për Moreno!

Galatasaray ka filluar negociatat me skuadrën e Real Betis për një transferim të mundshëm të Alex Moreno gjatë kësaj vere, raporton Estadio Deportivo.

Betis janë të vendosur për të shitur 28 vjeçarin dhe nga skuadra turke kërkojnë që të përfitojnë një shifër prej 7.5 milionë eurosh për shërbimet e tij.

Galatasaray nga ana tjetër po shfaqë më shumë interesim për një huazim sesa për blerjen përfundimtare të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here