Barcelona po monitoron Aubameyang dhe Lacazette

Barcelona po monitoron dyshen e Arsenalit.

E përditshmja katalanase, Sport, raporton Barcelona është duke monitoruar dyshen e Arsenalit, Aubameyang-Lacazette.

Aubameyang dhe Lacazette janë të lidhur me një largim nga Emirates, pasiqë Topçinjtë nuk janë në gjendje të mirë financiare.

Për të transferuar njërin nga dyshja e Arsenalit, Barcelonës do ti duhet të shesë disa lojtarë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here