Oh çfarë goli: Leao bombardon portën e Bolognas (VIDEO)

Rafael Leao ka zhbllokuar sfidën mes Bolognas dhe Milanit me një predhë në minutën e 16-të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here