Formacionet zyrtare: Bologna – Milan

Bologna dhe Milani kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për xhiron e nëntë në Serie A.

Formacionet startuese:

Bologna:Skorupski; Soumaoro, Medel, Theate; De Silvestri, Dominguez, Svanberg, Hickey; Soriano, Barrow; Arnautovic;

MilanTatarusanu; Calabria, Tomori, Kjaer, Ballo-Toure; Tonali, Bennacer; Castillejo, Krunic, Leao; Ibrahimovic;

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here