Shpërthen San Siro: Leao shënon ndaj Fiorentinës (VIDEO)

Rafael Leao ka zhbllokuar sfidën mes Milanit dhe Fiorentinës në minutën e 82-të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here