Supergol me kokë: Perisic shënon ndaj Udineses (VIDEO)

Ivan Perisic ka zhbllokuar ndeshjen mes Udineses dhe Interit në minutën e 12-të me një gol të bukur me kokë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here