NUK ËSHTË NORMAL KY NJERI: Barella shënon një gol spektakolar ndaj Juventusit (VIDEO)

    Nicolo Barella ka zhbllokuar finalen e Kupës së Italisë mes Interit dhe Juventusit duke shënuar një gol spektakolar në minutën e 7′.

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here