Pamje madhështore: Fillojnë përgatitjet në Sheshin Skënderbe për ndeshjen e nesërme Sassuolo-Milan (VIDEO)

Milan do të zhvillojë nesër ndeshjen e fundit të këtij sezoni kundër Sassuolos si mysafir dhe Rossonerëve i nevojitet vetëm barazimi për tu shpallur kampion në Serie A pas plot 11 vitesh mungesë.

Kjo ndeshje ka marrë vëmendje të madhe edhe në Tiranë ku tashmë kanë filluar përgatitjet në Sheshin Skënderbe nga tifozët kuqezi të Shqipërisë.

Spektakli gjatë ditës së diel duket i garantuar dhe ky organizim do ta bëjë edhe më të veçantë festën ditën e nesërme për të gjithë Rossonerët në Shqipëri.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here