Klasi mbetet përgjithmonë: Di Maria shënon super gol ndaj Sassuolos (VIDEO)

Angel Di Maria ka zhbllokuar ndeshjen mes Juventusit dhe Sassuolos me një super gol në minutën e 26′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here