Momenti që e prisnim të gjithë: Lewandowski shënon golin e parë për Barcelonën (VIDEO)

Robert Lewandowski ka zhbllokuar ndeshjen mes Real Sociedad dhe Barcelonë duke realizuar në minutën e 1′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here