Thjesht fantastik: Lewandowski shënon supergol ndaj Mallorcas (VIDEO)

Robert Lewandowski ka zhbllokuar ndeshjen mes Mallorcas dhe Barcelonës duke realizuar një supergol në minutën e 20′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here