Po këtë e patë? – Reagimi epik i Ibrahimovic te driblimi i Leao-s ndaj Juventusit (VIDEO)

Milan ka publikuar  ‘IbraCam’ nga ndeshja kundër Juventusit në fillim të këtij muaji dhe në video shihet reagimi epik i Ibrahimovic te driblimi i Rafael Leao-s.

Nata e 8 tetorit ishte një natë e paharrueshme për Milanin në San Siro, pasi golat e Fikayo Tomori dhe Brahim Diaz i dhanë fitoren Rosonerëve ndaj rivalëve të tyre historikë.

Si shumë herë tjera protagonist për Milanin ishte edhe Rafael Leao, i cili kah fundi i ndeshjes bëri një driblim fantastik, ndërsa kamerat kanë kapur reagimin epik të Ibrahimovic.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here