Shpërthen San Siro: Giroud shënon ndaj Salzburgut (VIDEO)

Olivier Giroud ka zhbllokuar ndeshjen mes Milanit dhe Salzburgut duke realizuar në minutën e 14′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here