I PANDALSHËM: Mbappe shënon supergol ndaj Juventusit (VIDEO)

Kylian Mbappe ka zhbllokuar ndeshjen mes Juventusit dhe PSG duke realizuar një supergol në minutën e 13′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here