Nuk është normal ky njeri miq: Osimhen bombardon portën e Romës (VIDEO)

Victor Osimhen ka zhbllokuar ndeshjen mes Napolit dhe Romës duke realizuar një supergol në minutën e 17′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here