Shpërthen Meazza: Lukaku shënon ndaj Portos (VIDEO)

Romelu Lukaku ka zhbllokuar ndeshjen mes Interit dhe Portos duke realizuar në minutën e 86′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here