Skandaloze: Dzeko shan rëndë Inzaghin “Të q*fsha mamanë….” (VIDEO)

Plas keq te Interi, Edin Dzeko shan rëndë Inzaghin.

Inter mbrëmë arriti ta mposht Porton në minutat e fundit të ndeshjes, ndërsa heroi i Neroaxurëve ishte Romelu Lukaku.

Lukaku u inkuadrua në lojë në minutën e 57′ në vend të Edin Dzekos, i cili ishte protagonist në pjesën e parë në një epizod aspak të hijshëm.

Dzeko dhe Onana patën një konflikt verbal në pjesën e parë, ndërsa sulmuesi boshnjak e shprehu frustrimin e tij edhe gjatë zëvendësimit.

Kamerat kanë kapur momentin kur Dzeko e shan rëndë Inzaghin në gjuhën boshnjake.

Kur sulmuesi boshnjak u thirr për tu larguar nga fusha, ai ka sharë “***em ti mater u *i*ku”, që në përkthim është “Të q*fsha mamanë në p*dh”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here