OH ÇFARË GOLI: Theo bombardon portën e Atalantës (VIDEO)

Theo Hernandez ka zhbllokuar ndeshjen mes Milanit dhe Atalantës me një predhë në mimutën e 26′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here