E bujshme: Inzaghi bën gati valixhet, Inter ka gjetur trajnerin e ri

Lajm bombastik nga Italia, Simone Inzaghi largohet nga Interi.

Inter u mposht nga Bologna me rezultat 1-0 në xhiron e 24 të Serie A dhe Neroaxurët tani janë 18 pikë larg Napolit.

Skuadra e Inzaghit zhgënjeu përsëri me paraqitjen dhe strategu italian do të largohet nga Meazza pas përfundimit të sezonit.

Calcio Mercato, ka lëshuar një lajm bombastik duke shkruar se drejtuesit e Interit kanë gjetur trajnerin e ri.

Sipas Calcio Mercato, Neroaxurët planifikojnë që t’ia besojnë drejtimin e skuadrës, Thiago Mottas.

Motta po bën një punë të shkëlqyeshme te Bologna këtë sezon duke u renditur në pozitën e 7-të në Serie A, pozitë e cila siguron kualifikimin në Europa League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here