Supergol: Mkhitaryan shënon ndaj Lecces (VIDEO)

Henrikh Mkhitaryan ka zhbllokuar ndeshjen mes Interit dhe Lecces me një supergol në minutën e 29′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here